Какие населенные пункты входят в понятие «сельской местности»

Какие населенные пункты относятся к «сельской местности»? Я проживаю в «селі» так написано в паспорте,кроме этого поселок находится в 20км от города, наша семья имеет приусадебное хозяйство (огород). Я считаю, что проживаю в сельской местности и должна платить за электричество по тарифу 25,92коп (у нас многодетная семья), а не 28,02коп как указано в квитанциях об оплате. Кроме этого энергопоставщиком установлен лимит в 120кВт в месяц для предоставления 50% льготы на оплату, при том, что действующим законодательством не предусмотрено никаких лимитов для данной льготы. Помогите, пожалуйста, разобраться в сложившейся ситуации.

Відповідь НКРЕ

Відповідно до чинного законодавства населення за місцем проживання розподіляється на дві групи — міське населення (сукупність осіб, які проживають в міських поселеннях) та сільське населення (сукупність осіб, які проживають в сільській місцевості).
При цьому відповідно до Положення про порядок вирішення питань адміністративно-територіального устрою України, затвердженого Указом Президії ВР УРСР від 12.03.81 № 1654-X, яке діє в частині, що не суперечить Конституції України, до міських населених пунктів належать міста республіканського, обласного, районного підпорядкування і селища міського типу, до сільських — села і селища незалежно від їх адміністративної підпорядкованості.
Постановою НКРЕ від 13.01.2011 № 8 «Про зміну тарифів на електричну енергію, що відпускається населенню і населеним пунктам, та затвердження Змін до Порядку застосування тарифів на електроенергію, що відпускається населенню і населеним пунктам», зареєстровану в Міністерстві юстиції України 17.01.2011 за № 62/18800, з 1 лютого 2011 року встановлено окремий тариф на електричну енергію, що відпускається, зокрема для багатодітних, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу незалежно від обсягів споживання електроенергії.
Постановою НКРЕ від 17.03.2011 № 343 «Про зміну тарифів на електричну енергію, що відпускається населенню і населеним пунктам, та затвердження Змін до Порядку застосування тарифів на електроенергію, що відпускається населенню і населеним пунктам», яка зареєстрована в Міністерстві юстиції України 21 березня 2011 р. за № 378/19116, затверджено тарифи на електричну енергію для населення з 1 квітня 2011 року. Відповідно до цієї постанови для багатодітних, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу незалежно від обсягів споживання електроенергії, яке проживає в сільській місцевості відпуск електричної енергії проводиться за тарифом 25,92 коп. за 1 кВт•год. (з ПДВ).
Відповідно до статті 13 Законом України «Про охорону дитинства» від 26.04.2001 № 2402-III зазначається, що батькам і дітям з багатодітних сімей видаються відповідні посвідчення. Зразок посвідчення, порядок виготовлення і видачі посвідчень встановлюються Кабінетом Міністрів України.
Враховуючи наведене, для отримання права застосування тарифів на електричну енергію для багатодітних, споживач має написати відповідну заяву, пред’явити оригінал відповідного посвідчення та надати його копію.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.

Это не спам.