Какую точку подключения должен указать энергопоставщик в технических условиях

Прокомментируйте п.4, ст.30 Закона Украины «Про регулювання містобудівної діяльності»
Я предприниматель. Мне, для электроснабжения столярного цеха, необходимо 30кВт мощности, а ближайшая подстанция энергопоставщика, от которой реально можно подключится, находится на расстоянии 200м.
Вопрос: Какую точку подключения должен указать энергопоставщик в технических условиях , если в пункте 4 статьи 30 Закона Украины «Про регулювання містобудівної діяльності» указано — «У технічних умовах враховується, що місце приєднання інженерних мереж замовника до магістральних чи інших інженерних мереж розташовується на межі земельної ділянки замовника або за його згодою на території такої земельної ділянки» ?

Відповідь НКРЕ

Відповідно до положень статті 30 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”(далі-Закон), технічні умови — це комплекс умов та вимог до інженерного забезпечення об’єкта будівництва, які повинні відповідати його розрахунковим параметрам, зокрема щодо водо-, тепло-, енерго- і газопостачання, каналізації, радіофікації, зовнішнього освітлення, відведення зливових вод, телефонізації, телекомунікації, диспетчеризації, пожежної та техногенної безпеки.
Фізична чи юридична особа, яка має намір щодо забудови земельної ділянки, що перебуває в її власності або користуванні, має право на одержання технічних умов згідно із поданою нею заявою.
Технічні умови надаються протягом десяти робочих днів з дня реєстрації відповідної заяви.
Технічні умови повинні відповідати законодавству, містити достовірну інформацію та обґрунтовані вимоги до об’єктів будівництва, а також відповідати намірам заявника щодо забудови земельної ділянки.
У технічних умовах враховується, що місце приєднання інженерних мереж замовника до магістральних чи інших інженерних мереж розташовується на межі земельної ділянки замовника або за його згодою на території такої земельної ділянки.

2 Responses to Какую точку подключения должен указать энергопоставщик в технических условиях

  1. лидия:

    По ТУ счетчик воды мне поставили в колодце на улице в 20 м от моего забора,в договоре написано,что я отвечаю за сохранность пломб??, это раз,а два — хоть счетчик и «мокроход» но надолго ли его хватит-у нас грунтовые воды, а поэтому более,чем пол-года колодец заполнен водой.В доме его не поставили ,так как до магистрали -40метров,хоть и нет промежуточного колодца.В доме я поставила для себя второй счетчик-чтобы знать, сколько я расходую воды. А если мой «мокроход» заржавеет так,что нельзя будет прочитать показатели, за какое количество воды с меня возьмут деньги, ведь контролеры пришли-посмотрели-в колодце вода-написали об этом и больше за год их я не видела.Как мне быть????

    • admin:

      Думаю обратиться с письменным запросом в эксплуатирующую организацию, дождаться официального ответа. От него отталкиваться!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.

Это не спам.