Оплата за эл.энергию Детям войны

Як розрахувати оплату за ел.енергію з 01 квітня 2011 року, якщо моя мама — дитина війни, живе в м.Києві Святошинський район (метро Академмістечко), газопостачання немає (опалення дровами, та вуглем, їжа — електроплика та балоний (скраплений) газ. Прописано 4 чол. За якими тарифами нам потрібно платити? Дякую за відповідь.

Відповідь НКРЕ

Тарифи на електричну енергію для населення встановлюються відповідно до Порядку застосування тарифів на електроенергію, що відпускається населенню та населеним пунктам (далі — Порядок), затвердженого постановою НКРЕ від 10.03.1999 №309 (зі змінами та доповненнями).
Відповідно до пункту 1.1 Порядку відпуск електроенергії населенню проводиться за тарифом:
23,35 коп. за 1 кВт•год — за обсяг, спожитий до 150 кВт•год електроенергії на місяць (включно);
30,4 коп. за 1 кВт•год — за обсяг, спожитий понад 150 кВт•год електроенергії на місяць.
Відповідно до пункту 1.4 Порядку відпуск електроенергії населенню, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу та гуртожитках), обладнаних у встановленому порядку кухонними електроплитами та/або електроопалювальними установками (у тому числі в сільській місцевості), проводиться за тарифом:
21,54 коп. за 1 кВт•год (з ПДВ) — за обсяг, спожитий до 250 кВт•год електроенергії на місяць (включно);
28,02 коп. за 1 кВт•год (з ПДВ) — за обсяг, спожитий понад 250 кВт•год електроенергії на місяць.
Відповідно до Закону України від 18.11.2004 № 2195-IV «Про соціальний захист дітей війни» діти війни мають право на 25-відсоткову знижку при платі за користування комунальними послугами (газом, електроенергією тощо) у межах середніх норм споживання.
Тобто до встановленого тарифу на електричну енергію, вказаного у договорі про користування електричною енергією, застосовується знижка у розмірі 25% у межах середніх норм споживання.
Середні норм споживання визначені постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.96 № 879.
Додатково зазначимо, що відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.96 № 879 «Про встановлення норм користування житлово-комунальними послугами громадянами, які мають пільги щодо їх оплати» роз’яснення щодо реалізації пільг на житлово-комунальні послуги мають надавати Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Міністерство енергетики та вугільної промисловості України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.

Это не спам.