Tag Archives: ПКЕЕ

Тариф на электроэнергию для дачных кооперативов

Насколько правомочны действия правления дачного кооператива , которое в настоящее время взымает с дачников по 40 коп/ кВт (до 150кВт), мотивируя тем, что дачные кооперативы не подпадают под категорию пользователей в сельской местности.

Нужны ли технические условия при установке отдельных счётчиков в доме на несколько семей?

У приватному будику мешкає 3 сім»ї. Кожна має свідоцтво на право власності на свою частку.Мають 1 спільний лічильник електроенергії.Вирішили поставити лічильники окремо на кожну сім»ю. Міські електромережі вимагають скласти технічні умови вартістю по 10 тис. грн. Чи праві вони? Яким документом передбачено і в яких випадках складання технічних умов?

Розпорядження НКРЕ № 215-р від 28.11.2011
Про врегулювання взаємовідносин енергопостачальних компаній та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (житлово-будівельних кооперативів)

Відповідно до Закону України «Про електроенергетику» та на виконання пункту 3 Протоколу заключного засідання Робочої групи з розширеного обговорення проблемних питань, які виникають під час врегулювання взаємовідносин енергопостачальних компаній (електропередавальних організацій) та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (житлово-будівельних кооперативів), від 13.10.2011