Тарифу за электроэнергию при сдаче комнаты в аренду

Сдаю посуточн комнаты в своем доме, являюсь частным предпринимателем, вид деятельности»сдача жилья в наем». Вопрос: по какому тарифу я должен платить за электроэнергию?

Відповідь НКРЕ

Відповідно до абзацу 2 пункту 12 Правил користування електричною енергією для населення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.99 №1357, у разі споживання електричної енергії громадянами — суб’єктами підприємницької діяльності для потреб такої діяльності ведеться окремий облік.
Враховуючи наведене, у разі використання електричної енергії для здійснення підприємницької діяльності (у тому числі здавання в оренду кімнат), розрахунки за електричну енергію мають проводитися за роздрібними тарифами відповідного класу напруги, які щомісячно затверджуються

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.

Это не спам.