Дополнительное начисление за потери в трансформаторах

Чому, підприємствам, організаціям, у яких є власні ТП, КТП, ЗТП і вони підєднані до ліній 10 кВ, а,не до ліній 0,4 кВ, крім тарифу за споживання електричної енергії — додатково нараховуються втрати в трансформаторах?

Відповідь НКРЕ

Чому виникає таке питання? А тому,що повторюся, у нашого підприємства є обєкти, які підєднані до ліній 10кВ ( КТП,ЗТП,ТП,), а є обєкти, які підєднані до ТП РЕМа, а тариф один і той же, але » з добавкою» у вигляді втрати в тр-рах? Це що ігра на руку Обленерго?
Якщо тариф від ТП обленерго — це зрозуміло- втрати в мережах, в трансформаторах, інвестиції, виробничі затрати, обслуговування, ОВБ, і т.д і т.п. все це враховано в тарифі, я уже не згадую їх прибуток. А чому таки й же тариф для обєктів де своє ТП, Втрати не ті, витрати на обслуговування не ті, ремонт, амортизацію, обслуговування оперативним персоналом не ті, інвестиції не ті, і в кінці кінців прибуток — це ж власність абонента, як вона може бути врахована в тарифі Постачальника?
Взагалі питань уйма, я їх задаю, а відповідь- ми працюємо на млин, хто нас годує! Чи я неправий? Але не забувайте- це все наші кошти, які мали б піти на модернізацію, і прийде час, що якщо не ми, то нам подібні будуть не задавати питання — а … Бо це уже підходить до моменту закінчення терпіння.!!!!!!!!!!!
2. Ми вміємо читати, але ми вміємо і рахувати!!!
У всіх засобах масової інформації Ви в своїх Постановах, Розпорядженнях «з певним наголосом » вказуєте, що підвищення тарифів на електроенергію, як для підприємств, так і для населення зумовлено підняття до тарифу самоокупності енергоринку,! То скажіть будь ласка, якщо енергоринок збитковий, то чому такі привабливі для інвесторів обленерго? Звідки, якщо тариф збитковий, обленерго мають, мало того що мають, вони достатньо жирують, у них надто достатні прямі прибутки, не будемо враховувати «солідні»з/плати, інвестиції, шикарні котеджі, машини- ще перераховувати?
Так дайте відповфідь по основному питанню, і не цитуйте ПКЕЕ, яке ми знаємо негірше Вас-чому різняться тарифи для абонентів які підєднані до мереж РЕМ 0,4кВ і абонентів, які підєднані до мереж 10кВ?
Якщо будете знову цитувати п.ПКЕЕ, а не кокретні відповіді — грош Вам ціна , як регулятору економіки. Бо тоді Ви є маріонеткою олігархів енергетики!!!!!!

Відповідь НКРЕ

«Щодо нарахувань за втрати електричної енергії
Відповідно до пункту 6.25 Правил користування електричною енергією, затверджених постановою
НКРЕ від 31.07.96 № 28, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 02.08.96 № 417/1442, у разі встановлення розрахункових засобів обліку не на межі розподілу балансової належності електромереж значення обсягу електричної енергії, визначеного за показами такого засобу обліку, приводиться до відповідної межі балансової належності електромереж, а саме, втрати електричної енергії на ділянці мережі від точки обліку до точки вимірювання відносяться на рахунок організації, на балансі якої перебуває зазначена ділянка мережі.
Порядок визначення (розрахунковим шляхом) технологічних втрат електричної енергії в мережах на ділянці від місця встановлення розрахункових засобів обліку до межі балансової належності зазначається в договорі.Щодо тарифів на електричну енергію для споживачів
Для непобутових споживачів роздрібний тариф на електричну енергію однаковий на всій території України, і з жовтня становитиме: для 1 класу напруги – 63,31 коп/кВт∙год (без ПДВ); для 2 класу напруги – 83,56 коп/кВт∙год (без ПДВ) (постанова НКРЕ від 23.09.2011 № 1633).

3 Responses to Дополнительное начисление за потери в трансформаторах

  1. offshore company:

    1.4. Система комерційного обліку (Система обліку) — сукупність вимірювальних комплексів, які об’єднуються відповідним обладнанням збору, передачі та обробки даних локального, регіонального рівня для визначення точного обсягу споживання електричної енергії Постачальниками електричної енергії та обсягу електричної енергії, поставленої в Енергоринок Виробниками електричної енергії.

  2. gold account:

    Локальне устаткування збору та обробки даних (ЛУЗОД) — улаштована з метою розрахунків за спожиту електричну енергію сукупність засобів обліку (або один засіб обліку), які забезпечують вимірювання, збір, накопичення, оброблення результатів вимірювань за відповідними періодами часу (формування первинної вимірювальної інформації) про обсяги і параметри потоків електричної енергії та значення споживаної потужності на окремій площадці вимірювання та мають інтерфейс передачі даних для роботи в складі автоматизованої системи комерційного обліку електричної енергії.

  3. Rowena Wooten:

    Зверніть увагу, що Методика не застосовується у разі своєчасного (до виявлення порушення представниками електропередавальної організації або представниками постачальника електричної енергії) письмового повідомлення споживачем постачальника електричної енергії про пошкодження засобів обліку, пошкодження або зрив пломб.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.

Это не спам.