Какую точку подключения должен указать энергопоставщик в технических условиях
Прокомментируйте п.4, ст.30 Закона Украины «Про регулювання містобудівної діяльності»
Я предприниматель. Мне, для электроснабжения столярного цеха, необходимо 30кВт мощности, а ближайшая подстанция энергопоставщика, от которой реально можно подключится, находится на расстоянии 200м.
Вопрос: Какую точку подключения должен указать энергопоставщик в технических условиях , если в пункте 4 статьи 30 Закона Украины «Про регулювання містобудівної діяльності» указано — «У технічних умовах враховується, що місце приєднання інженерних мереж замовника до магістральних чи інших інженерних мереж розташовується на межі земельної ділянки замовника або за його згодою на території такої земельної ділянки» ?
Відповідь НКРЕ
Відповідно до положень статті 30 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”(далі-Закон), технічні умови — це комплекс умов та вимог до інженерного забезпечення об’єкта будівництва, які повинні відповідати його розрахунковим параметрам, зокрема щодо водо-, тепло-, енерго- і газопостачання, каналізації, радіофікації, зовнішнього освітлення, відведення зливових вод, телефонізації, телекомунікації, диспетчеризації, пожежної та техногенної безпеки.
Фізична чи юридична особа, яка має намір щодо забудови земельної ділянки, що перебуває в її власності або користуванні, має право на одержання технічних умов згідно із поданою нею заявою.
Технічні умови надаються протягом десяти робочих днів з дня реєстрації відповідної заяви.
Технічні умови повинні відповідати законодавству, містити достовірну інформацію та обґрунтовані вимоги до об’єктів будівництва, а також відповідати намірам заявника щодо забудови земельної ділянки.
У технічних умовах враховується, що місце приєднання інженерних мереж замовника до магістральних чи інших інженерних мереж розташовується на межі земельної ділянки замовника або за його згодою на території такої земельної ділянки.
По ТУ счетчик воды мне поставили в колодце на улице в 20 м от моего забора,в договоре написано,что я отвечаю за сохранность пломб??, это раз,а два — хоть счетчик и «мокроход» но надолго ли его хватит-у нас грунтовые воды, а поэтому более,чем пол-года колодец заполнен водой.В доме его не поставили ,так как до магистрали -40метров,хоть и нет промежуточного колодца.В доме я поставила для себя второй счетчик-чтобы знать, сколько я расходую воды. А если мой «мокроход» заржавеет так,что нельзя будет прочитать показатели, за какое количество воды с меня возьмут деньги, ведь контролеры пришли-посмотрели-в колодце вода-написали об этом и больше за год их я не видела.Как мне быть????
Думаю обратиться с письменным запросом в эксплуатирующую организацию, дождаться официального ответа. От него отталкиваться!