Льготный тариф на электроэнергию для детского лагеря

Якщо родина використовує електроплиту, то вона сплачує за електроенергію за зменшеним тарифом. А як бути з табором, де їжа для харчування сотен дітей готується на електричних плитах? Хіба такий заклад не має права на пільговий тариф?

Відповідь НКРЕ

Постановою НКРЕ від 06.05.98 № 564 затверджена Тимчасова методика розрахунку роздрібного тарифу на спожиту електроенергію, тарифу на передачу електроенергії місцевими (локальними) електромережами та тарифу на постачання електроенергії (до введення в дію розрахунку тарифів за 4 класами напруги), згідно з якою споживачі об’єднані у дві групи:
1 група — споживачі промислові та прирівняні до них, комерційні, сільськогосподарські виробники, непромислові споживачі;
2 група — міське та сільське населення.
Крім того, споживачі на сьогодні розподіляються за двома класами напруги, з шин якої вони живляться:
1 клас напруги — 154 — 35 кВ;
2 клас — 10 — 0,4 кВ.
Роздрібні тарифи однакові для всіх споживачів відповідного класу без врахування належності споживача до тієї чи іншої галузі економіки.
Відповідно до пункту 1.1 Типового положення про дитячий оздоровчий заклад, затвердженого наказом Державного комітету України у справах сім’ї та молоді № 31 від 05.02.2004, дитячий оздоровчий заклад (табір, містечко, комплекс, центр) є позашкільним оздоровчим закладом, метою діяльності якого є реалізація права кожної дитини на повноцінний відпочинок, оздоровлення, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб.
Враховуючи зазначене, оскільки дитячі оздоровчі табори відносяться до 1 групи споживачів, як непромислові споживачі, та не є прирівняними до категорії «населення», відпуск електричної енергії має проводитися за роздрібним тарифом, визначеними відповідно до Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, для відповідного класу напруги.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.

Это не спам.