Необходима модернизация сетей для получения мощности

Я приобрела участок, собираюсь строить там дом. На мое заявление в РЭС, мне выдали разрешение на временное подключение,где я течении трех месяцев должна была подключиться, но я отсутствовала в стране в этот момент и не смогла этого сделать. Теперь мой проект на дом готов, а к подключению к электроэнергии мне отказывают, ссылаясь на то,что не хватает мощности на все дома. Подскажите пожалуйста,что мне делать в этом случаи?

Відповідь НКРЕ

Приєднання електроустановок замовника до електричних мереж полягає у створенні

технічної можливості для фізичного підключення цих електроустановок до електричних мереж та безпечної подачі напруги на електроустановки.
Приєднання електроустановок може включати в себе як будівництво нових електричних мереж та об’єктів від об’єкта замовника до мереж власника, так і реконструкцію чи технічне переоснащення існуючих електричних мереж власника, пов’язані з приєднанням електроустановок замовника.
Питання щодо фінансування приєднання електроустановок до електричних мереж рекомендуємо вирішувати з урахуванням наступного.
Відповідно до частини другої статті 18 Закону України „Про електроенергетику” фінансування капітального будівництва, реконструкції та обслуговування об’єктів, призначених для спільних потреб підприємств електроенергетики та підприємств інших галузей, провадиться за рахунок замовників (власників) та користувачів цих об’єктів.
Енергопостачальники, що здійснюють постачання електричної енергії на закріпленій території, не мають права відмовити споживачу, який розташований на такій території, в укладенні договору на постачання електричної енергії, крім випадків, якщо відсутня технічна можливість. Якщо для створення можливості електропостачання необхідно будівництво (реконструкція) мереж (об’єктів), які повинні бути невід’ємною частиною вже існуючих, будівництво може провадитися згідно з технічними умовами , виданими підприємствами електроенергетики, за рахунок або силами замовників (власників) та користувачів зазначених об’єктів з подальшою їх передачею на баланс підприємств електроенергетики і відшкодуванням витрат на їх будівництво (реконструкцію) у розмірі та у порядку, встановлених Кабінетом Міністрів України (частина шоста статті 24 Закону України „Про електроенергетику”).
Враховуючи наведене, нове будівництво, реконструкція чи технічне переоснащення електричних мереж, пов’язані з приєднанням електроустановок замовників, здійснюються за рахунок або силами замовників відповідно до технічних умов приєднання.
Тобто, постачання електричної енергії споживачам та укладення з ними договорів про користування електричної енергії можливе після виконання комплексу робіт із створення технічної можливості для постачання електричної енергії.
Відповідно до частини першої статті 67 Господарського кодексу України відносини підприємства з іншими підприємствами, організаціями, громадянами в усіх сферах господарської діяльності здійснюються на основі договорів.
Таким чином, усі процедурні питання щодо дотримання статті 18 Закону України “ Про електроенергетику ” мають бути врегульовані відповідним договором між сторонами.

5 Responses to Необходима модернизация сетей для получения мощности

 1. silver account:

  визначає порядок і напрями обстеження (перевірки), огляду, інспектування електричних і теплових установок та мереж суб’єктів електроенергетики, суб’єктів відносин у сфері теплопостачання і споживачів електричної енергії.

 2. Romeo V. Warner:

  Постачання електричної енергії здійснюється на підставі договору про постачання електричної енергії, що укладається між споживачем та постачальником електричної енергії за регульованим тарифом або договору про купівлю-продаж електричної енергії, що укладається між споживачем та постачальником електричної енергії за нерегульованим тарифом. В разі постачання споживачу електричної енергії постачальником електричної енергії за регульованим тарифом електричними мережами іншої електропередавальної організації (у тому числі магістральними (міждержавними) електромережами) між споживачем та електропередавальною організацією на основі типового договору (додаток 1) укладається договір про технічне забезпечення електропостачання споживача. Договір про постачання електричної енергії на основі типового договору укладається постачальником електричної енергії за регульованим тарифом з усіма споживачами та субспоживачами, які розташовані на території здійснення ліцензованої діяльності постачальником електричної енергії за регульованим тарифом.

 3. Frances X. Cortez:

  5.1.3. Приєднана потужність згідно з чинними договорами про постачання електричної енергії та про користування електричною енергією з урахуванням коефіцієнта використання (визначається відповідно до методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж).

 4. Glen O. Gonzales:

  5.1.3. Приєднана потужність згідно з чинними договорами про постачання електричної енергії та про користування електричною енергією з урахуванням коефіцієнта використання (визначається відповідно до методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж).

 5. Ирина:

  Добрый день. Частный дом в Харьковской области. В наследсво вступили два человека. Как разделить лицевые счета? Какая процедура?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.

Это не спам.