Нужны ли технические условия при установке отдельных счётчиков в доме на несколько семей?

У приватному будику мешкає 3 сім»ї. Кожна має свідоцтво на право власності на свою частку.Мають 1 спільний лічильник електроенергії.Вирішили поставити лічильники окремо на кожну сім»ю. Міські електромережі вимагають скласти технічні умови вартістю по 10 тис. грн. Чи праві вони? Яким документом передбачено і в яких випадках складання технічних умов?

Відповідь НКРЕ

Відповідно до Правил користування електричною енергією для населення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.99 № 1357, документ, що видається споживачу енергопостачальником і містить перелік технічних вимог, які необхідно виконати для приєднання електроустановок нового споживача до електромережі, реконструкції діючих електроустановок споживача або зміни категорії надійності електропостачання споживача є технічні умови.
Вартість підключення до електромережі розраховується відповідно до Методики розрахунку вартості робіт з підключення електроустановок споживачів до електричних мереж ліцензіата та інших додаткових робіт і послуг, пов’язаних із ліцензованою діяльністю, затвердженою постановою НКРЕ від 25.12.2010 № 1522, розроблена калькуляція вартості виконання робіт (послуг) погоджується відповідним територіальним представництвом НКРЕ .

One Response to Нужны ли технические условия при установке отдельных счётчиков в доме на несколько семей?

  1. леонид:

    это просто нахальнвая обдераловка народа

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.

Это не спам.