Тарифы на электроэнергию для домов без газа

Чим відрізняється пункт 1.3 ПОСТАНОВА 10.03.99 № 309 від пункту 1.4. Я ясно читаю, що тарифами і відсутністю в населеному пункті централізованого газопостачання. Чому на місцях до категорій населення які підпадають під пункт 1.3 ставлять вимоги як до категорій населення які підпадають під пункт 1.4 (вимога щоб в населеному пункті не було централізованого газопостачання). Тільки дуже вас прошу пришвидшіть вашу відповдь, бо нераз чекаєш по 2 тижні на відповідь яку можна дати за 2 хвилини. Ми не можемо з РЕС вирішити свої проблеми, бо вони працюють за власників обленерго і проти рядового народу України.

Відповідь НКРЕ

Відповідно до пункту 1.3 Тарифів на електроенергію, що відпускаються населенню та населеним пунктам, затверджених постановою НКРЕ від 10.03.1999 № 309 (далі – Тарифи),яць ( відпуск електроенергії населенню, яке проживає в житлових будинках, обладнаних у встановленому порядку кухонними електроплитами та/або електроопалювальними установками (у тому числі в сільській місцевості) за обсяг, спожитий до 250 кВт•год електроенергії на місяць включно), проводиться за тарифом 21,54 коп. за 1 кВт∙год, а за обсяг, спожитий понад 250 кВт•год електроенергії на місяць, проводиться за тарифом 28,02 коп. за 1 кВт∙год.
Відповідно до пункту 1.4 Тарифів, відпуск електроенергії населенню, яке проживає в багатоквартирних будинках населених пунктів (міст, сіл, селищ), не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання, проводиться за тарифом 21,54 коп. за 1 кВт∙год незалежно від обсягів її споживання.
Таким чином, споживач має розраховуватись за спожиту електричну енергію за тарифом 21,54 коп. за 1 кВт∙год незалежно від обсягів її споживання, лише якщо у населеному пункті (місті, сілі, селищі) наявні дві обов’язкові умови :
I умова — населений пункт (місто, село, селище) не газифікований природним газом (на території адміністративно-територіальної одиниці повністю відсутнє більше трьох років газопостачання природним газом). Підтвердження відповідних обставин за власною ініціативою засвідчується довідкою органу місцевого самоврядування адміністративно-територіальної одиниці (яка надається енергопостачальній компанії);
II умова — у цьому населеному пункті відсутні (не будувалися, демонтовані) або не функціонують більше трьох років системи централізованого теплопостачання (системи централізованого теплопостачання які не зняті з балансу експлуатаційної організації, але відсутня можливість їх експлуатувати у зв’язку з проведенням реконструкції або демонтажу).
Крім того, з метою підтвердження факту відсутності або неможливості експлуатації систем централізованого теплопостачання населеного пункту (місто, село, селище) Держенергонагляд має складати ці акти відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 серпня 1996 року № 929 «Про посилення контролю за режимами споживання електричної і теплової енергії» у разі офіційного звернення місцевого органу самоврядування та отримання від нього копії довідки про підтвердження факту відсутності більше трьох років газопостачання природним газом на території населеного пункту (міста, села, селища) (тобто 100% будинків населеного пункту не газифіковані природним газом) до повного виконання заходів, передбачених пунктом 1 зазначеного розпорядження Кабінету Міністрів України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.

Это не спам.